close
تبلیغات در اینترنت
عمومي
loading...

جالبانه

عمومي

آخرين ارسال هاي انجمن

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

حرف های دومین ثروتمند جهان

 

وارن بافت، دومین مرد ثروتمند جهان، طی یک مصاحبه جذابی عقاید خود را درباره ثروت و لذت فاش کرد. در زیر می توانید توصیه های دلنشین و نکاتی از زندگی او را بخوانید و کمی برای موفقیت و داشتن زندگی سعادتمند ترمزدستی زندگی خود را بکشید.

 

 

**او اولین سهام خود را در 11 سالگی خرید و هنوز هم عقیده دارد که خیلی دیر شروع کرده است.

شهاب بازديد : 48 دوشنبه 22 مهر 1392 زمان : 19:6 نظرات ()

پنج دلیلی که موجب افزایش بهای طلا خواهد شد

به گزارش سایت طلا به نقل از فارکس، کارشناسان اقتصادی به این موضوع اشاره کرده اند که بهای طلا در روزهای آتی با افزایش جزئی مواجه می شود اما پنج دلیلی که موجب افزایش بهای طلا در آینده خواهد شد به شرح زیر می باشد:

1)نفوذ و تشدید نگرانی ها در اروپا:

جدا از اینکه طلا به منزله پناهگاهی امن برای سرمایه گذاران به شمار می آید بهای این فلز گرانبها همگام با رشد اقتصاد در جهان و چشم انداز رونق اقتصاد در آینده افزایش یافته است اما مسئله مهم اینجاست که غرب بویژه اروپا در مرحله سختی از تعدیل اقتصادی قرار گرفته است که به اعمال نفوذ شدید یا کاهش بدهی در ماههای آینده نیاز دارد.افراد پس از گذشت چندین سال در کشورهای بدهکار نظیر یونان،اسپانیا،ایتالیا،فرانسه و حتی انگلیس افراد به فکر پس انداز پول افتاده اند.

شهاب بازديد : 65 سه شنبه 11 مهر 1391 زمان : 19:38 نظرات ()

با درآمد کم چگونه ثروتمند شویم؟

در این مطلب قصد داریم چند نکته را برای ثروتمند شدن به شما گوشزد کنیم.

1 - ثروتمند شدن از طریق یک حرفه

دانش آکادمیک فرا بگیرید

مهم نیست که دانش شما در رشته مورد نظر با تحصیل در مقطع دوره فوق لیسانس دانشگاه صنعتی شریف حاصل شده باشد یا اینکه از طریق ثبت نام در یک دوره آموزشی بدان دست یافته باشید بلکه باید دانش فیلد مطلوب کاری خود را در حد قابل قبولی داشته باشید. حتی مواردی که رویکرد کاملا تئوریک دارند، در بعضی مواقع در پروژه های واقعی به کمک شما آمده و باعث تمایز شما از سایر همکاران تان می شود. در ضمن، هنگام استخدام نیز رزومه علمی شما تاثیر بهتری از سوابق نامعلوم و حتی غیرمعتبر کاری در نزد کار فرما خواهد داشت.

شهاب بازديد : 73 سه شنبه 11 مهر 1391 زمان : 19:34 نظرات ()

راه و رسم تولید ثروت

کسب و افزایش ثروت هم می تواند به مقوله ای پیچیده مبدل شده و ذهن افراد را به خود مشغول کند و هم می تواند بدون آنکه در کلاس های سطح بالای امور مالی شرکت کرد، محقق شود.
اما نکته هایی که در این روند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند شامل صبر، انضباط، تعهد و قضاوت صحیح می شوند. هر فردی می تواند مقدمات و اصول مدیریت پول را فرا بگیرد، اما مساله مهم این است که چگونه آنها را در دنیای واقعی که میزان موفقیت افراد را مشخص می کند، به کار می گیرد.
از این رو، در ادامه این مطلب چند اصل که در شروعی موفقیت آمیز موثر هستند را مورد بررسی قرار می دهیم.

 
                                                      راه و رسم تولید ثروت
شهاب بازديد : 67 چهارشنبه 01 شهريور 1391 زمان : 16:13 نظرات ()
موضوعات

لينک دوستان

کدهاي اختصاصي

بک لینک بک لینک